नेपाली कांग्रेस रामेछापको प्रदेश सभा चुनाबी अपडेट

राजनीति
       
प्रदेश सभा 'ख'प्रदेश सभा 'क'
क्र.सं.क्षेत्रीय सभापति मत क्र.सं.क्षेत्रीय सभापति मत
1राजेश कुमार श्रेष्ठ433बिजय 1केशब महत198
2रामकृष्ण ढुङ्गेल2922 निरोज खडका206
क्र.सं. क्षेत्रीय सचिव मत क्र.सं. क्षेत्रीय सचिव मत
1बेन बहादुर थापा मगर411बिजय1सम्शेर कार्की
2भेष बहादुर थापा344बिजय 2डिभि तामाङ
3सुवास जङ्ग थापा मगर291कुलराज सुनुवार
4होम बहादुर श्रेष्ठ (भान्जा)329क्र.सं.उप-सभापति मत
1चन्द्र प्रधान
क्र.सं.उप-सभापति मत2पूर्ण मगर
1अर्जुन लाल श्रेष्ठ277मुरारी घिमिरे
2पुर्ण बहादुर सुवेदी479बिजयक्र.सं. सह-सचिव मत
3बाबुराम लामा382बिजय 1ज्ञान प्रसाद सुवेदी
4श्यामलाल योञ्जन2282गोपाल खड्का
कुमार श्रेष्ठ
क्र.सं. सह-सचिव मत क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत
1टाँशी लामा464बिजय 1उज्वलराम घिमिरे
2फडिन्द्र बहादुर कार्की2832पदम माझी
3सुजन घिसिङ तामाङ2873नारायण भट्टराई
4सुन्दर घिमिरे3284केशब रोका
5आकाश भट्टराई
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत 6नारायण घिमिरे
1कपिल कार्की350बिजय 7दोर्जे शेर्पा
2गुञ्ज बहादुर श्रेष्ठ379बिजय रमेश खड्का
3जीत बहादुर मगर468बिजय क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत
4विरेन्द्र श्रेष्ठ861कल्पना खड्का
5विष्णु कुमार घिसिङ2502डम्बर कुमारी भण्डारी
6भक्त बहादुर खड्का733तुलसा खडका
7भक्ति लाल तामाङ308
8मनोज कुमार श्रेष्ठ176
9राजु कुमार श्रेष्ठ349बिजय क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
10शंखर लाल ‍लामा योञ्जन377बिजय1चेत खडका
11शुदर्शन थापा1112श्रीराम कार्की
12सुजन ढुङ्गेल331बिजय क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
13सुमन चौहान (माइकल)1311ङावा शेर्पा ४६
14सुवास घिसिङ2652कृष्ण सुनुवार ४४
15सूर्य बहादुर श्रेष्ठ270क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन महिला प्रतिनिधि मत
16होम बहादुर थापा मगर (हेम)2601मेनुका सुनुवार
17ज्ञानेन्द्र राज आरण387बिजय 2अपना श्रेष्ठ
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत क्र.सं.दलित सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
1कविता थापा कार्की381बिजय 1सबिन बिक
2जानुका कार्की335बिजय 2तिलक सर्की
3तिलकमाया भण्डारी187
4रीता आचार्य ढुङ्गेल236क्र.सं.अपाङ्ग/अल्पसङ्ख्यक मत
5सरस्वती राय3171गणेश बोहोरा
6ज्ञानु श्रेष्ठ467बिजय 2प्रबिण सुनुवार
क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला मत
1अर्चना कार्की206
2शकुन्तला त्रिपाठी480बिजय
क्र.सं.खस आर्य प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष पदको उम्मेदवारको नाम थरमत
1शिवराज खड्का366बिजय
2शुशिल बुढाथोकी305
क्र.सं.आदिवासी जनजाति प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि महिला पदको उम्मेदवारको नाम थरमत
1मिश्रा माया तामाङ197
2रनिला श्रेष्ठ425बिजय
3शान्ति मोक्तान458बिजय
4सपना थोकर225
क्र.सं.खुल्ला प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि पुरुष मत
1आँधी लामा371बिजय
2निर्मल घिसिङ201
3तारा बहादुर तामाङ मोक्तान132
4विष्णु श्रेष्ठ229
5यम बहादुर घिसिङ 391बिजय
क्र.सं.दलित प्रदेश सभा अधिवेशन प्रतिनिधि मत
1अर्जुन गौतम वि.क274
2ज्ञान बहादुर सार्की404बिजय
क्र.सं.अल्पसङ्ख्यक मत
1इन्द्र बहादुर माझी263
2निर्माण माझी424बिजय
Facebook Comments Box
ad